logo PUBLIKACJA NAUKOWA
lis 20, 2014

Platforma UEDU na Kongresie Edukacji Pozaformalnej w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.


 Aby sprostać wyzwaniom dzisiejszego rynku, Publikacja Naukowa Sp. Z o.o. stworzyła system, który łączy w sobie kilkanaście wzajemnie uzupełniających się modułów informatycznych. Podczas pracy nad budową rozwiązania UEDU stawiano na niezawodność, elastyczność, bezpieczeństwo i prostotę.

Całość oparta jest na asocjacyjnych bazach danych, które pozwalają na agregację danych w nich gromadzonych i dużo bardziej efektywne wykorzystanie informacji. Ponadto zastosowano szereg algorytmów wspomagających administrację oraz znacząco wpływających na stymulowanie procesu uzyskiwania kwalifikacji.

Jeśli reprezentujesz dział HR lub firmę szkoleniową lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat innowacyjnych metod podwyższania kwalifikacji zapraszamy na prezentację systemu UEDU na Kongresie Edukacji Pozaformalnej w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie dnia 26 listopada 2014 roku (środa). Prezentacja rozpocznie się o godz. 15.15 w Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie.

Źródło: http://www.kep.com.pl/

Kongres Edukacji Pozaformalnej odbywać się będzie w dniach 25 i 26.11.2014 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.  W Kongresie uczestniczyć będzie ponad 500 osób, w tym przedstawiciele kilkudziesięciu instytucji publicznych, kilkuset firm oraz kilkunastu stowarzyszeń związanych z edukacją dorosłych w formie tzw. usług rozwojowych (szkoleń, kursów, doradztwa personalnego.

Źródło: http://www.kep.com.pl/

Projekt UEDU.pl jest dofinansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka w ramach środków z UE.

Napisał: admin